ametelii si greata

13-10-2013
aurora barbu
Nu este medic/terapeut
aurora barbu
buna ziua, va rog frumos daca ma poate ajuta cineva in legatura cu prietenl meu, nici nu stiu cu ce sa incep, el a fost foarte gras a pierdut 50 de kilograme ( pt ca el a vrut) cu dieta sanatoasa si mult sport.asta acum 4 ani tot timpul i-am facut analize si e totul perfect, inainte cind era gras avea aproape 130 de kg avea tot timpul probleme cu tensiunea acum nu mai are...dar din aprile anul asta nu e bine i se tot face rau adica e tot ametit, greata fara voma, transpiratii reci, bataiile inimi foarte tari.i-am tot facut analize ni nu io gasit nimic
acum de 3 sapt e mai rau ametelile il tin toata ziua si greata la fel se trezeste dimnieata la 5, 6 din cauza ca-i rau stat tot in pat e palid medici io dat tot felu de medicamente de greata si si ameteli dar nimic nu -i ia rau asta mare, el zice ca va murii, transpira f mult i-am facu analize de 4 ori din aprilie pena acum si medicii zic cxa sint bune analizele, nu stiu ce poate sa fie ca el de la o zi la alta se simte tot mai rau.medicul de familie ne-a trimis la psihiartu sa vedem daca nu e o drepesie, , , , , , , , , , nu stiu ce poate fi traiesc cu o frica..ca nu stiu ce sai fac el din zi in zi e tot mai rau si medici nu-i fac nimic ca nu stiu ce are..va rog din suflet sa ma ajutatii va rog
1 comentarii
0
13-10-2013, ora 18:40
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Ce fel de analize a facut?Doar la sange?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.