sindromul apnee in somn, am fost la zece clinici, și nu a fc nimeni nimic

06-06-2018
Scoepyon1987
Nu este medic/terapeut
Scoepyon1987
Am fost diagnosticat cu sindromul apnee in somn, am fost la zece clinici, și nu a fc nimeni nimic am făcut.un rmn și vreau să știu ce a ieșit daca puteți să mă ajutați scrie așa, , ,. Amigdale cerebeloase simetrice, hipertrofia cornetelor nazale, mici îngroșări polipoase ale mucoaselor sinusului maxilar stâng, și celulelor etmoidale bilateral cu aspect inflamator cronic, artera vertebrala dreapta mai hipoplazia comparativ cu cea contrapartea la, cu păstrarea semnalului, , signal void " de flux arterial rapid, , și la concluzii scrie așa :-av dreapta gracila, sinuzita cronica maxilara stânga, etmoidală bilaterala, as vrea să știu și eu daca e cv grav, eu am stări de somnolenta pe timpul zilei și nu le pot controla îmi amorțește corpul gen intru într-o paralizie ce e de făcut că aparatul cpap nu l-am suportat...
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.