Care e problema ????
Buna...am nevoie de un raspuns.pe data de 7 noiembrie am avut un contact sexual neprotejat si pe 8 trb sa-mi vina ciclul...dar mi-a intarziat 6 zile pe 11 am facut un test si a iesit negativ... O fi o dereglare sau sunt insarcinata?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3ceva albicios ca o branza.. se poate ca sa ramana insarcinata din aceasta cauza?
- 1e posibil sa fiu insarcinata?
- 7Prezervativ ramas in uter - sunt insarcinata?
- 3nu stiu ce sa mai cred.. mesntruatie intarziata 9 zile
- 3menstruatie de doua ori pe luna = sarcina?
- 3insarcinata sau nu?
- 6insarcinata fara penetrare?
- 7sarcina sau nu?
- 5oare sunt insarcinata?
- 6Cauza intarzierii menstruatiei
- 6Iau anticonceptionale.. exista pericolul sa raman insarcinata
- 15Intarzieri menstruale
- 2pot ramane insarcinata?
- 6Sarcina sau raceala?
- 3sarcina incipienta endometru ingrosat
- 4Sunt şanse sa fi rămas însărcinată ?
- 0Ciclu intarziat o luna
- 6Ejacularea in mana
- 1Menstruația îmi întârzie
- 0Rigevidon 21+7
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual sunt insarcinata? menstruatia intarziata intarzierea menstruatiei
