ce se intampla.. menstruatie ce intarzie 3 saptamani

31-05-2007
popicilala
Nu este medic/terapeut
popicilala
ultima data am avut menstruatie de pe data de 6 aprilie pana pe 9..pe data de 8 am avut contact sexual neprotejat...dar nu a ejaculat in mine..am un ciclu neregulat...si aproblema este ca nu mi-a mai venit de atunci..mi-a intarziat deja 3 saptamani..mi-am facut 2 teste de sarcina, unul dupa o saptamana si celalalt dupa aproximativ 2 saptamani de cand trebuia sa mi vina...ambele au iesit negative..de ce nu imi vine?
3 comentarii
0
04-06-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Este extrem de improbabil să fie vorba de o sarcină. Un consult medical ar fi binevenit.
0
18-07-2007, ora 00:00
casa2006
Nu este medic/terapeut
casa2006
Hey! Am si eu nevoie de niste lamuriri; pe data de 11 iunie am luat postinor 2 si pe 16 mi-a venit, desi in mod normal trebuia sa imi vina pe 22 iunie; deci mi-a venit mai devreme; m-am bucurat si am stat linistita; de atunci nu am mai avut nici un contact sexual; dar numai ca acum nu mi-a mai venit; trebuia sa-mi vina pe 15 - 16 iulie in mod normal; dar nimic; am simptome, dar nu-mi vine; ce s-a intamplat? sa fie reactiile postinor 2, sunt eu racita sau sunt insarcinata? Ce credeti?
0
18-07-2007, ora 00:00
casa2006
Nu este medic/terapeut
casa2006
astept un raspuns cat mai urgent, va rog.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: