Cerazette si Postinor
Buna ziua.
Va rog sa imi spuneti parerea Dvs in cazul urmator : am avut contact sexual neprotejat duminica seara, iar luni pilula cerazette am uitat sa o iau. Marti am luat postinor si cerazette. Ciclul este dereglat, mi-a venit in martie, iar de marti seara am o scurgere maronie. Mentionez ca alaptez inca.
Credeti ca e posibil sa fi ramas insarcinata?
Multumesc
Va rog sa imi spuneti parerea Dvs in cazul urmator : am avut contact sexual neprotejat duminica seara, iar luni pilula cerazette am uitat sa o iau. Marti am luat postinor si cerazette. Ciclul este dereglat, mi-a venit in martie, iar de marti seara am o scurgere maronie. Mentionez ca alaptez inca.
Credeti ca e posibil sa fi ramas insarcinata?
Multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 7pilula de a 2-a zi - efecte adverse
- 5Prezervativ rupt, pastila de a doua zi si fara sangerare dupa 7 zile
- 4Antibiotic si pilula de a doua zi
- 3lipsa menstruatiei dupa alaptare
- 0e indicat sa iau pastila de a doua zi?
- 1Pilula de a doua zi
- 4contact sexual neprotejat dupa escapelle
- 3tratament miningita buloasa
- 0Postinor 2 ?
- 0Intârziere menstruala dupa pastila escapelle
- 0Scurgeri rosiatice
- 1Pot sa raman gravida?
- 2Sinosun in alaptare!!!
- 1Pastila de a doua zi
- 0Menstruatie dupa Escapelle
- 0Escapelle și microgynon
- 0Pastila de a doua zi
- 1Anticonceptionale +pilula de a doua zi in exces
- 0Dereglare ?
- 0Este posibil sa fiu însărcinată dacă am luat EllaOne?
Mai multe informații despre: Contraceptia si alaptarea pilula de a doua zi medicamentele si alaptarea
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
