Cum sa-ti maresti sanii fara medicamente si fara chirurgie?

20-05-2007
minola82
Nu este medic/terapeut
minola82
Tehnicile de marire a sanilor prin hipnoza sunt practicate in mod curent pe tot globul, fiind utilizate de sute de femei care obtin infatisarea dorita, care arata si se simt mai bine in mod natural. Si asta deoarece noile tehnici hipnotice de marire a sanilor produc o crestere a acestora cu pana la 3 masuri si garanteaza rezultate permanente!
Comparativ cu chirurgia plastica, marirea sanilor prin hipnoterapie este o metoda naturala, fara efecte secundare si mai putin costisitoare.
Prin hipnoterapie, in doar trei luni sanii tai vor arata superb.

-*

(*modificat de admin)
12 comentarii
0
28-05-2007, ora 00:00
DanV
Nu este medic/terapeut
DanV
A incercat cineva tinctutra de marar sau schinduful ?
0
03-06-2007, ora 00:00
duduta
Nu este medic/terapeut
duduta
se pot si micsora?
0
03-06-2007, ora 00:00
DanV
Nu este medic/terapeut
DanV
Prin slabire de exemplu. Si de ce nu, prin psihoterapie. Chirurgie, etc...
0
04-06-2007, ora 00:00
duduta
Nu este medic/terapeut
duduta
pai de slabit am inceput sa slabesc... de al 79 am ajuns la 72, deocamdata, insa tot nu a inceput sa se rezolve probleme mea.
0
05-06-2007, ora 00:00
minola82
Nu este medic/terapeut
minola82
pentru duduta

din ceea ce stiu eu da, prin hipnoterapie poti sa iti reduci dimensiunile sanilor. ideea e inversul fenomenului care a avut loc cu unele femei care au apelat la operatii chirurgicale pentru asta, si la un an dupa s-au trezit cu ei la fel de mari. adica sa modifici intai imaginea ta subconstienta despre sanii tai, pentru ca apoi corpul insusi sa lucreze ca sa ii aduca la dimensiunea pe care o vrei tu.
0
12-12-2007, ora 00:00
cla007
Nu este medic/terapeut
cla007
tinctura de marar ca si cea din branca ursului nu dau rezultate, renuntati. spun din experienta proprie. singurul efect a fost ca mai aveam un pic si dadeam in hepatita, ce tre' luate pe stomacul gol.
0
12-11-2011, ora 09:50
adriananicolescu80
Nu este medic/terapeut
adriananicolescu80
mi se pare aiure ce zice despre sani cu hipnoza
mai sigur implante de sani
0
31-07-2013, ora 14:43
alinasandra01
Nu este medic/terapeut
alinasandra01
Pentru marirea sanilor se poate incerca suplimentul -------*. Rezultatele la el depind in mare parte de metabolimul fiecarei persoane, pentru ca e supliment alimentar!

(*modificat de admin)
0
20-01-2014, ora 12:54
tatianasan
Nu este medic/terapeut
tatianasan
Mi-e destul de greu sa cred ca un supliment ar putea sa mareasca dimensiunea sanilor, dar sincer nu ma pricep prea bine la subiect asa ca nu imi dau cu parerea! Din ce am citit pe sit-uri si forumuri am vazut ca parerile sunt impartite vis a vis de eficienta acestor suplimente. Eu acum sunt in cautarea unor metode naturiste care sa ma poata ajuta sa-mi maresc dimensiunea bustului, fara sa trebuiasca sa apelez la interventia chirurgicala. Totusi se poate trai si cu sani mici asa ca nu vad de ce unele persoane vor cu tot dinadinsul sa se supuna unor operatii care ar putea sa le mutileze. La urma urmei e optiunea fiecaruia asa ca nu stau sa analizez!
0
13-02-2014, ora 11:39
danyela20
Nu este medic/terapeut
danyela20
In cazul meu rezultatele mai mari au inceput sa apara spre sfarsitul tratamentului. Chiar ma speriasem initial si credeam ca m-am pacalit, dar in final totul a fost ok. Ma simt excelent cu noua mea infatisare. Am ajuns sa ma uit in oglinda in fiecare zi si sa ma admir:)
Acum stau cu putina teama ca rezultatele pe care le-am obtinut sa nu dispara! In caz ca vad modificari o sa sun la ei sa-mi recomande ceva sa fac!
Numai bine!
0
01-04-2014, ora 20:54
blog75
Nu este medic/terapeut
blog75
Seara buna
Am citit comentariile voastre...Sincer, nu cred in marirea sanilor prin hipnoza. Ceea ce am incercat eu, este uleiul de nuca. De trei ori pe zi cate o lingura (de preferat inainte de masa, ca organizmul sa asimileze mai bine ) si masarea sanilor tot cu ulei de nuca in fiecare seara. eu am facut asta 3 saptamani si am vazut diferenta cu o marime ( de la B la C ).Din pacate dupa astea 3 saptamani mam oprit si 2 luni mai tarziu sanii mei au revenit la marimea initiala. Imi promit mereu ca ma reapuc din nou dar aman de pe o zi pe alta. In plus, am observat ca mia ajutat si circulatia periferica a sangelui (maini, picioare, cap ), iar coloana mea devenise mai flexibila. Eu va recomand sa incercati dar sa nu va opriti ca mine dupa doar 3 saptamani ;). Daca sunteti adeptele salatelor, il puteti adauca chiar in salate, are un gust bun, va va placea cu siguranta.
Multa sanatate
0
06-10-2021, ora 14:58
Mon L
Nu este medic/terapeut
Mon L
Daca mi se permite o gluma pe acest forum: dna Loredana G sustine ca nu are implant, doar cu un stil de viata sanatos, baut multa apa si exercitii.
La modul serios acum, toate maririle de sani de care am aflat sunt facute prin chirugie plastica.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Metode de ridicare a sanilor fara operatie
  • Estetica sânilor
  • Marirea sanilor - ce optiuni exista?
  • Marirea sanilor cu implanturi mamare - Mamoplastia de augmentare
  • Implanturi mamare - silicon sau ser fiziologic?
  • Mastopexia - Operatia pentru ridicarea sanilor (lifting-ul sanilor)
  • Implant mamar: moft sau necesitate?
  •