de cate ori faceti sex pe saptamana? | Forumul Medical ROmedic

de cate ori faceti sex pe saptamana?

28-02-2012
alionka_str
Nu este medic/terapeut
alionka_str
buna!
de cite ori faceti sex pe saptamina voi cu jumatatea voastra?
daca nu-i zic eu viitorului sot 'hai sa facem sex ', el nu zice nimic. daca ii zic, el imi raspunde 'las ca miine'. facem de maxim 2 ori pe saptamina. e ceva nu in regula cu el? dar cind facem totul e normal. nu pot sa inteleg de ce nu vrea mai des, avem doar 25 ani??? ce va fi la 30 de ani, vom face o data in luna?
5 comentarii
0
28-02-2012, ora 19:57
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
N-ai scris de cat timp sunteti impreuna.?!?
- s-o fi obisnuit cu tine????
- o fi vreo "colega" la "mijloc"?!?..acest "'LAS CA MIINE'. "...cam-cam...zice.multe...
- de ce NU v-ati casatorit?-pana acum...nu ai precizat..
- dupa ce adormi, sta mult, prea mult pe net?facebook?
DACA doresti DOAR sa raspunzi, iata..mai vb.
cele bune,
0
29-02-2012, ora 10:09
alionka_str
Nu este medic/terapeut
alionka_str
Mersi pentru raspuns!
-Suntem impreuna de 3 ani si la vara facem nunta.
-SUNT SIGURA CA NU ARE PE ALT CINEVA, lucram la acelasi lucru, dar cabinete diferite si seara mergem impreuna acasa.
-Seara sta foarte mult pe net dar nu pe sit-uri de socializare ci de telefoane mobile, formula1 si diferite programe ce le instaleaza la telefon, la ipad...

Sunt prima la el.
Daca libidoul e scazut cred ca nu e mare problema (eu consider mai bine sa fie mai pasiv sexual decit sa-i umble nasul dupa fuste), dar daca o fi vreo problema cu organul sexual????
Cit e norma sexului intr-o familie tinara??????????
0
29-02-2012, ora 19:20
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
ma repet;
"- s-o fi obisnuit cu tine????"..acasa + serviciu..?!?
Sa va iubiti DAR, mai gandestete pana -n vara
numai bine.
0
01-03-2012, ora 10:45
alionka_str
Nu este medic/terapeut
alionka_str
Sigur ca s-a obisnuit cu mine, de asta si ne-am gindit sa ne unim destinele!!!!!!!!! Deja avem toate pregatite pt nunta!
Daca LIBIDOUL e scazut cred ca nu e mare problema (eu consider mai bine sa fie mai pasiv sexual decit sa-i umble nasul dupa fuste), dar daca o fi vreo problema cu ORGANUL sexual????
Cit e NORMA sexului intr-o familie tinara??????????
0
28-03-2012, ora 14:28
fiifrumoasa
Nu este medic/terapeut
fiifrumoasa
Libidoul scazut la 25 de ani poate indica proble de sanatate, un barbat la aceasta virsta se considere foarte activ sexual, si raspunsul ca "s-a deprins cu tine" nu e unu bun, sincer. exista multe cauze de ce ar ignora el sexul.
asa era si de la incepul relatiei? de cind a inceput problema respectiva? si s-o petrecut ceva in viata lui sau a voastra cand a aparut problema?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: