de ceva timp ma doare capul si a inceput sa imi curga sange din nas

05-09-2007
butterfly009
Nu este medic/terapeut
butterfly009
buna ziua, de ceva timp ma doare capul (ma durea si inainte la schimbari de vreme sau cand eram obosita) dar acum a inceput sa-mi curga sange pe nas, nu ma pot concentra.stiti cumva ce ar puta fii?
va multumesc
2 comentarii
0
13-09-2007, ora 00:00
nella22
Nu este medic/terapeut
nella22
cel mai bine ar fi sa consulti medicul de fam si sa-i spui problema ta.alta solutie nu ai...el stie unde tre sa te indrume si ce e mai bine pt tine...succec
0
17-09-2007, ora 00:00
mirunik
Nu este medic/terapeut
mirunik
buna...am si eu o problema...pana acum 2 luni de zile am luat pilula de urgenta de mai multe ori dar nu stiu de ce pentru k o singura data am luato normal in urma unui contact sexual neprotejat iar restu pt ca se rupea prez...mie luna asta trebuia sa imi vina ciclul pe 2 si a intarziat si a venit pe 6 si a tinut normal(5 zile).de cateva zile am greturi, ma doare burta si mi se par sanii mai mari si ma doare si din cand cand spatele.sa fie toate acestea din cauza pilulei de a doua zi, pt ca am auzit ca nu e buna pt organizm.si de 2-3 zile am niste secretii vaginale foarte dese...pur si simplu simt cum curge..trebuie sa mai mentionez ca in prima zi dupa ciclu am facut sex neprot cu prietenu dar am folosit metoda coitului intrerupt.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea de cap
  • De ce apar durerile de cap (migrenele)?
  • Durerea de cap după somn
  • Dieta săracă în carbohidrați ar putea reduce migrenele
  • Când ar trebui să ne alarmeze durerea de cap (semne de gravitate și motive de adresare la medic)
  • Durerile de cap, raportate anual de peste 50% dintre oamenii de pe glob
  • 1,25 miliarde de oameni din întreaga lume suferă de dureri de cap
  • E normal să te doară capul uneori?
  •