Durere de cap constanta - un fel de presiune in partea din spate a capului si la frunte

18-11-2020
Razvan2424
Nu este medic/terapeut
Razvan2424
Buna ziua, de cateva luni ma confrunt cu o durere de cap zilnica, nu pot spune ca e durere, e un fel de presiune in partea din spate a capului, si la frunte.
Am fost la ORL si mi s-a spus ca am polipi si deviatie de sept, si din aaceasta cauza creierul nu mai este oxigenat corect si de aceea. Fix inainte ca "durerea" sa apara am trecut printr-o perioada stresanta si de atunci este constanta. Precizes ca am 17 ani. Multumesc!
3 comentarii
0
20-11-2020, ora 17:03
Razvan2424
Nu este medic/terapeut
Razvan2424
Am uitat sa mentionez ca durerea se inroutateste cand e inorat afara si e frig.
0
14-12-2020, ora 18:29
Razvan2424
Nu este medic/terapeut
Razvan2424
Cineva va rog?
0
16-12-2020, ora 03:51
AlbertRufus
Nu este medic/terapeut
AlbertRufus
Ma confrunt si eu cu asta, am niste migrene cu aura si presiune in partea din spate a capului.
Polipii i-am scos cand eram mai mic, la mine e problema ca mi se incordeaza maxilarul si am un tiuit in urechi.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
24-02-2022, ora 16:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Neurolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.