durere si arsura a pieli capului pe partea stanga

06-07-2013
florin berdila
Nu este medic/terapeut
florin berdila
Buna ziua tuturor am si eu o intrebare in legatura cu o durere si arsura a pieli capului pe partea stanga simt aceasta problema de ceva timp am facut tomograf si totu in regula tensiunea normala si toate celelalte in regula
4 comentarii
0
06-07-2013, ora 12:18
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
poate DOAR de la curent.stai in curent?
usuca-te bine cu fonul.
sanatate
0
08-07-2013, ora 02:46
nico_lyly
Nu este medic/terapeut
nico_lyly
buna tuturor. offf ce sa zic ca nici nu stiu cum sa incep poate va putea cineva sa na ajute va rog.. am o durere de cap usoara insotita de arsuri. pur si simplu ma arde in cap, e o stare de dinscomfort groaznica., ma doare in piept, am pulsul marit, ma doare in capul pieptului etc. am facut toate analizeze posibile in afara de tomograf si par sanatoasa tun.doar leococitele au esit 75 ul dar medicl de familie a spus ca nu e nimic grav. daca are sineva vreun sfat va rog datimil ca nu mai pot suporta. va multumesc din suflet. astept raspunsuri
0
08-07-2013, ora 16:56
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
un control la dr cardiolog pt ekg si un eko dopler.
si dr va stii ce ai
sanatate maxima
0
20-10-2013, ora 23:19
florina adelina
Nu este medic/terapeut
florina adelina
buna ziua.am o durere de cap puternica ma arde, zvacneste in spatele capului si la tample.durerea ma mai lasa dar am avut si dureri timp de o sapt si ceva.mentionez ca am stat in frig si intr o noapte pe vara am avut grija de bunica mea mea si m a pus sa stau si cu geamul si cu usa deschisa.de atunci ma doare capul dar o perioada m a lasat durerea si acum a revenit si imi trece si apoi ma i a iarasi durerea.nu sunt o persoana activa.am lucrat si aveam o pozitie in care stateam numai cu capul in jos si ma durea gatul si o lua in jos pe spate pe partea dreapta.va rog mult daca puteti sa mi da ti un sfat sau un tratament.multumesc mult si astept cu nerabdare rasp dumneavoastra.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.