durere urechi
Buna ziua, de vreo cateva luni, ma dor ocazional urechile, nu suport sunetele inalte si ascutie, dimineata imi cam zvacnesc (inauntru ceva zvacneste), la pranz si seara e se potolesc.
Am inteles ca s-ar putea sa am dopuri, dar timpanul? este afectat?
Va multumesc
Am inteles ca s-ar putea sa am dopuri, dar timpanul? este afectat?
Va multumesc
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 9probleme cu urechea
- 7durere ureche stanga
- 8Va rog din Suflet... NU mai aud cu ureche stanga
- 2durere in spatele urechi
- 9Problema la urechi
- 6Dureri de urechi, urechi infundate.. inainte de zbor
- 4Fata si ureche rosii
- 6Otita seroasa stanga, mi sa pus primul tub diabollo
- 5urechi inflamate, imediat la intrarea in canal, mai mare ca si cum ar fi un lichid acolo
- 4Ureche infundata si durere la apasare sub ea
- 4sunete in urechi mucoasa in gat sub tratament
- 6de vreo 2 luni, cind inghit saliva, simt cum urechile ca imi fac 'pleosc'
- 1Pumn in ureche
- 2Bubita in ureche
- 2ureche cu probleme ?
- 1Ureche amortita
- 1Durere (intepaturi) in spatele urechii
- 1Dureri de urechii!
- 1Durere dupa dop scos
- 1Lichid in ureche si zborul cu avionul, baietel de 4 ani si jumatate
Mai multe informații despre: Urechea durerea de ureche
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: