Este oare candida?

25-04-2012
dani_danutz
Nu este medic/terapeut
dani_danutz
Buna Dl. Medic, va rog frumos sa ma ajutati si pe mine in legatura cu problema mea:in toamna anului trecut dupa un contact sexual neprotejat au inceput sa-mi iasa niste punctulete rosii pe jumatate din capul penisului, foarte rar si numai dupa contact sexual, dar de vreo luna incoace au inceput sa-mi iasa acele punctulete insotite de pete rosii si intre contactele sexuale si au aparut si usturimi la urinare!Crezand ca e candida, ieri mi-am cumparat o crema Travogen cu care ma tratez, imi puteti spune va rog daca e candida si daca procedez bine si cam in cate zile imi va trece?Multumesc!
2 comentarii
0
25-04-2012, ora 22:24
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Nu sunt medic insa iti spun sigur ca nu este candidoza. Mergi la medic ca nu este de glumit.
0
26-04-2012, ora 21:45
dani_danutz
Nu este medic/terapeut
dani_danutz
Multumesc pt. sfat, dar am sa incerc cu Travogen vreo 10 zile si daca nu imi trece voi merge la medic...cu toate ca imi e cam rusine...
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.