Femeie cu probleme cardiace : tensiune crescuta

19-04-2019
eXe20199
Nu este medic/terapeut
eXe20199
Mama are tensiune mare si se simte rau de ceva timp . I-am luat tensiunea acum cateva zile si avea 19 cu 20, iar astazi 17 cu 11. Este sub tratament cu Nebilet și Tertensif. Am fost al cardiolog , dar nu s-a rezolat.Tot la fel de rau se simte.Locuim in Mioveni, iar acum ne-am programat in Pitesti .Programarea este tocmai pe 10 mai si nu stiu ce sa fac pana atunci.Am sunat la 3 doctori de specialitate, insa unul era in concediu, ceilati erau ocupati, gandindu-ma ca pot obtine o programare mai devreme. In ultima perioada este stresata si se enerveaza din orice.O inteapa Tata este plecat in Franta la munca, iar ea este casnica. A trecut prea mult timp si numai pot astepta.Va rog indrumati-ma ca deja a trecut prea mult timp .Daca este vreun doctor de specialitate putem discuta in privat. Va rog ajutati-ma
P.S. : alta problema de sanatate din trecut - colicist cu fiere strangulata
1 comentarii
0
20-04-2019, ora 17:39
eXe20199
Nu este medic/terapeut
eXe20199
nimeni nimic ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici