in interiorul testicolului drept o bucata de carne, este cancer?

27-12-2013
cesarion
Nu este medic/terapeut
cesarion
Am si eu o problema, am in interiorul testicolului drept o bucata de carne, as vrea sa stiu este ceva canceros de cativa ani am probleme cu somnul, ma trezesc obosit, nu am energie, am slabit destul de mult si in mai multe perioade ( eu iau antipsihotice si antidepresive pentru schizofrenie si mai ma ingras de la medicamente dar in momentul de fata dar si altadata dupa ce ma ingrasam mai trecea o perioada si slabeam brusc cate 10, 15 chiar 25 kg). V-as ruga daca stitii ceva despre aceste simptome sau despre ceva semanator sa-mi raspundeti cat de delaiat putetii finndca ma ingrijoreaza de curand fiinca in decursul timpului am avut perioade in care nu mam putut adapta la societate (nu am reusit sa merg la facultate si nici sa-mi mentin un loc de munca stabil). Multumesc si sqarbatori fericite tuturor - See more at: http://forum.romedic.ro/prod/carne_crescuta_in_interorul_testicolului_083088.html#sthash.yuzoqLf4.dpuf
2 comentarii
0
27-12-2013, ora 14:54
dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Identitate neconfirmată
dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
Buna ziua,

Dupa cum cred ca va spuneam si aseara, prezentati-va cat mai repede la un medic urolog.

Dr. Ciprian-Laurentiu Vlaicu
0
29-12-2013, ora 09:12
cesarion
Nu este medic/terapeut
cesarion
Buna ziua domnule doctor, probabil ca voi merge si la un doctor, totusi va rog daca stiti sa -mi raspundeti aceasta oboseala, lipsa de vitalitate. nu dorm linistit, ma trezesc obosit si cu muschii incordati mi se trage de la problema psihica, schizofrenie, depresie sau se poate sa am si o problema de sanatate fizica adica chistul sau am probleme cu sangele, am toxoplasmoza plus probleme hormonale adica hipoandrogenie, as dori un sfat care sa ma lamaureasca putin inainte de a apela la doctori fiindca as vrea sa am mai multa pofta de viata dar sunt destul de confuz.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  • Lovitură la/în testicule
  •