Keloid - Injectii cu triamcinolon
Buna ziua!Am 19 ani si prezint la nivelul pielii de pe piept keloizi!Am facut crioterapie si 3 injectii intralezionar cu triamcinolon in decurs de 5 luni!Ultima injectie pe care am facut-o a fost in septembrie!Problema este ca nu mi-a venit menstruatia si are deja o intarziere de 2 sapamani!Este posibil sa mi se fi dereglat ciclul de la triamcinolon?
1 comentarii
buna ziua,
Cel mai bine este sa discutati cu medicul care va trateaza. Putin probabil sa fie datorat injectiei.
o zi buna,
Dr Claudia Artenie
medic primar dermatolog
Cel mai bine este sa discutati cu medicul care va trateaza. Putin probabil sa fie datorat injectiei.
o zi buna,
Dr Claudia Artenie
medic primar dermatolog
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4sarcina dupa contact sexual protejat?
- 5sunt gravida?
- 6exista posibilitatea de a fi gravida?
- 21de ce intarzie ciclul?
- 4Întâezierea menstruaţiei-sarcină?
- 7test de sarcina
- 12Oare sa fie sarcina?!? Sau o simpla dereglare hormonala?
- 6Menstruatia nu mi-a venit nici pana acum...
- 1Intarzierea menstruatiei.
- 0Intarzierea ciclului menstrual 2 luni
- 18Am facut un test de sarcina si a iesit negativ, dar tot intarzie menstruatia
- 2Menstruatia intarziata.
- 1Intarziere menstruatie
- 4Mi-a intarziat 3 saptamani.
- 1Menstruatie intarziata
- 1CM intarzie
- 0Intarziere de 10 zile azi si test negativ.
- 0Întârzierea menstruației după stoparea anticonceptionalelor
Mai multe informații despre: Cicatricile cheloide Intarzierea ciclului menstrual menstruatia intarziata intarzierea menstruatiei
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: