Menstruatia nu mi-a venit nici pana acum...

07-10-2012
mf
Nu este medic/terapeut
mf
In luna septrmbrie m-am 'jucat' putin cu prietenul meu(doar putin) si mie trebuia sa'mi vina cam pe 9 septembrie (nu imi venea regulat) si nu mi-a venit deloc in septembrie si nici pana acum.ce sa fac?? va rog sa nu ma luati la misto!!
6 comentarii
0
07-10-2012, ora 22:38
armina
Nu este medic/terapeut
armina
Ca sa stii cum, , stai" cumpara un test de sarcina.
0
07-10-2012, ora 23:03
bestyutza79
Nu este medic/terapeut
bestyutza79
Ce inseamna"m-am jucat"?Daca a avut loc penetrarea, trebuie sa stii ca si in lichidul preejeculator exista spermatozoizi, asa ca poti ramane insarcinata.
0
08-10-2012, ora 09:33
mf
Nu este medic/terapeut
mf
Va multumesc mult pentru raspunsuri!!
0
08-10-2012, ora 12:34
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Beatrice, sa faci un test de sarcina neaparat, a intarziat foarte mult, poate fi vorba despre o sarcina.
Daca testul este negativ sa mergi la ginecolog fara amanare intrucat poti avea o problema medicala care necesita tratament. Intarzierile pot fi cauzate de chisturi ovariene care nedescoperite la timp si netratate trebuiesc operate.. Poti avea de asemenea o dereglare hormonala care iti va cauza numai probleme si chisturi ovariene daca nu este identificata si tratata.
0
08-10-2012, ora 20:50
mf
Nu este medic/terapeut
mf
Iti multumesc pentru sfat...!!
0
14-10-2012, ora 00:46
mf
Nu este medic/terapeut
mf
mi-am cumparat un test de sarcina si vroiam sa'l fac maine dimineata dar mi'a venit in seara asta.va multumesc mult pentru sfaturi...:*:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ciclul de două ori pe lună
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •