Menstruatie... sunt in ziua 46 a ciclului si nu a venit.
Buna, as vrea sa va cer un sfat inainte de a merge la un medic. Luna trecuta menstruatia mi-a venit la 25 de zile iar acum..sunt in ziua 46 a ciclului si nu a venit. De cateva zile am o scurgere apoasa fara miros care e destul de abundenta. Nu am avut niciodata contact sexual cu vreo persoana de sex masculin deci nu poate fi vorba de sarcina. Se poate intampla asta din cauza unor dereglari hormonale? Tin sa mentionez ca am 17 ani si de vreo 2 saptamani am oprit un tratament hormonal pentru glanda tiroida, cu Euthyrox, mai exact, pe care l-am urmat aproximativ 8 luni.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1imi intarzie ciclul
- 4ciclu regulat.. de 4 zile imi intarzie = sarcina?
- 11Sunt gravida? Ajutor urgent pls
- 4Intarziere menstruatie
- 5sex neprotejat, mentruatie intarziata, test de sarcina negativ...
- 7am si eu o nelamurire: sunt insarcinata?
- 5amenoree, menstruatia intarziata - ce tratament sa iau?
- 4intarzieri mari de menstruatie
- 5Intarzierea ciclului 2 saptamani !
- 1Ciclu intarziere
- 3Intarziere menstra. Sarcina?
- 1Intarzierea menstruatiei
- 2Mi-a intarziat
- 1Poate fi insarcinata?raspundeti repede
- 0Intarzierea menstruatiei 14 zile
- 2Menstruație întârziată
- 0Întârziere menstruație anexita
- 0Lipsa menstruatie
- 1Intarziere perioada menstruala
- 0Menstruația după anticoncepționale Yasmin
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual menstruatia intarziata intarzierea menstruatiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: