Nas infundat de cateva luni
Buna ziua ! de cateva luni am o problema cu nasul, care banuiesc ca a, aparut dupa o raceala. Inca de atunci am mereu nasul infundat, totusi doar partial, pot respira doar cu o nara, cealalta fiind infundata, cand pot respire pe partea stanga, dupa un timp se infunda si pot respire doar pe partea dreapta. nu am secretii nazale, doar este infundat, multumesc anticipat !.
3 comentarii
Este vorba de o rinita vasomotorie.Si eu am aceasta problema si incerc sa scap de ea tot in urma unei raceli puternice.Eu am facut o operatie cu radiofrecventa si tot nu mi-a trecut, dar am si o infectie la o masea si sinusul opacifiat maxilar.Ma rog la d-zeu sa scap de aceasta problema.
De 2 ani de zile am problema si tot nu mi-a trecut.Nu am fost prima data la doctor pentru ca am crezut ca imi trece.Am asteptat 1 an si ceva pana sa ma duc la medic.Miercuri am o programare la medic si este posibil sa am nevoie si de operatie pe sinus deoarece eu am sinusul maxilar opacifiat de la o masea.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Nas infundat in fiecare noapte
- 12rinita cronica catarala hipetrofica
- 4mi se infunda nasul si ma ustura gatul des
- 10Nas infundat tot timpul...daca poate cineva sa-mi raspunda?
- 7nas infundat noaptea de vreun an
- 1nas infundat
- 8Nas infundat si sforait la bebe de 11 luni
- 5Nas infundat de la nastere
- 9pentru dl dr flueraru
- 1Sinuzita, Puroi in gat, ganglioni umflati si dureri de urechi
- 1Hipertrofie mucoasa nazala + deviație sept
- 2Nas infundat de 3 saptamani!!!
- 4Nas înfundat copil de 1 an si 10 luni..
- 0Problema respiratorie
- 2Nas înfundat bebeluș 1 luna si 3 saptamani
- 5Nas înfundat de mai mult de o săptămână
- 2Nas înfundat bebelus
- 2Nas înfundat copil 2a6l
- 0Problema enervanta cu nasul
- 0Nas înfundat bebe de 2 lunite
Mai multe informații despre: nasul infundat nas infundat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: