o intrebare mai delicata...si putin mai ciudata!

11-03-2012
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
am si eu o intrebare mai delicata si o situatie la fel: prietena mea are chef nebun de sex are menstruatie, si cand mai are aprox 2-3 zile pana sa ii vina. chef nebun nebun...e vreo anomalie? e ceva anormal?? eu ma bucur ca e foarte fericita dupa, ca zice ca are niste senzatii si niste orgasme foarte puternice...mai puternice decat de obicei...!!! e de bine?
8 comentarii
0
11-03-2012, ora 15:08
Andrei955
Nu este medic/terapeut
Andrei955
ori esti prost din nastere, ori suferi ca nu esti bagat in seama de nimeni si postezi o groaza de subiecte idioate si fara rost?genul de persoane ca tine nu au ce cauta intr-o astfel de societate, da-ti foc!!!
0
16-04-2012, ora 17:21
raluca855
Nu este medic/terapeut
raluca855
Da se pare ca nu ai primit niciun raspuns ok...doar insulte. E normal sa fie asa, nu ai de ce sa-ti faci griji. Fii fericit ca isi doreste
0
16-04-2012, ora 20:46
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@raluca855- de ce e normal sa primesc insulte??? eu doar o intrebare am pus...mai tabu ce-i drept ???
0
16-04-2012, ora 21:05
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
@corn3l

Nu mai, :))))), raluca855 isi dadea cu parerea ca e normal ca prietena ta sa fie mai "dornica" inainte de menstruatie...
0
16-04-2012, ora 21:15
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@the eye- you're perfectly right. acum am citit mesajul mai bine!!! :D

@raluca- mersi mult! :D
0
17-04-2012, ora 20:06
raluca855
Nu este medic/terapeut
raluca855
e bine ca ti-ai dat seama ce am vrut sa zic. cu ajutorul lui the_eye ce-i drept, dar e bine si asa. numai bine
0
31-07-2012, ora 12:53
sokol
Nu este medic/terapeut
sokol
Da...nu este normal deloc :P sa vi sa ne faci in ciuda :))! Bucura'te si nu mai pune intrebari :P! Norocul tau :)! si al ei
0
31-07-2012, ora 14:39
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@sokol-promit ca nu mai fac in ciuda! :D
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul la vârsta menopauzei
  • Cum poate fi îmbunătățit libidoul sexual feminin
  • Orgasmul uscat
  • Cum poți influența libidoul sexual? - informații dovedite științific
  • Mit: Nu poți rămâne însărcinată în timpul menstruației
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.