o intrebare mai delicata...si putin mai ciudata!

11-03-2012
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
am si eu o intrebare mai delicata si o situatie la fel: prietena mea are chef nebun de sex are menstruatie, si cand mai are aprox 2-3 zile pana sa ii vina. chef nebun nebun...e vreo anomalie? e ceva anormal?? eu ma bucur ca e foarte fericita dupa, ca zice ca are niste senzatii si niste orgasme foarte puternice...mai puternice decat de obicei...!!! e de bine?
8 comentarii
0
11-03-2012, ora 15:08
Andrei955
Nu este medic/terapeut
Andrei955
ori esti prost din nastere, ori suferi ca nu esti bagat in seama de nimeni si postezi o groaza de subiecte idioate si fara rost?genul de persoane ca tine nu au ce cauta intr-o astfel de societate, da-ti foc!!!
0
16-04-2012, ora 17:21
raluca855
Nu este medic/terapeut
raluca855
Da se pare ca nu ai primit niciun raspuns ok...doar insulte. E normal sa fie asa, nu ai de ce sa-ti faci griji. Fii fericit ca isi doreste
0
16-04-2012, ora 20:46
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@raluca855- de ce e normal sa primesc insulte??? eu doar o intrebare am pus...mai tabu ce-i drept ???
0
16-04-2012, ora 21:05
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
@corn3l

Nu mai, :))))), raluca855 isi dadea cu parerea ca e normal ca prietena ta sa fie mai "dornica" inainte de menstruatie...
0
16-04-2012, ora 21:15
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@the eye- you're perfectly right. acum am citit mesajul mai bine!!! :D

@raluca- mersi mult! :D
0
17-04-2012, ora 20:06
raluca855
Nu este medic/terapeut
raluca855
e bine ca ti-ai dat seama ce am vrut sa zic. cu ajutorul lui the_eye ce-i drept, dar e bine si asa. numai bine
0
31-07-2012, ora 12:53
sokol
Nu este medic/terapeut
sokol
Da...nu este normal deloc :P sa vi sa ne faci in ciuda :))! Bucura'te si nu mai pune intrebari :P! Norocul tau :)! si al ei
0
31-07-2012, ora 14:39
corn3l
Nu este medic/terapeut
corn3l
@sokol-promit ca nu mai fac in ciuda! :D
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul la vârsta menopauzei
  • Cum poate fi îmbunătățit libidoul sexual feminin
  • Orgasmul uscat
  • Cum poți influența libidoul sexual? - informații dovedite științific
  • Mit: Nu poți rămâne însărcinată în timpul menstruației
  • Interesul sexual la bărbați - un avantaj important pentru starea de sănătate, inclusiv riscul de moarte
  • Tipuri de orgasme
  •