Oral, sarut, apoi iar oral. Persoana necunoscuta. Help?

03-08-2009
mmc
Nu este medic/terapeut
mmc
Problema
Am facut sex oral cu o persoana necunoscuta, cu putin timp in urma. In acelasi timp am si primit. Nu mult dupa ce el a ejaculat in gura mea ne-am sarutat, iar peste 15 minute am facut iar sex oral, unul altuia.
Ce analize ar trebui sa fac si cum sta treaba cu ele? N-am 18 ani, trebuie sa le fac cu parintii, costa mult?
Pana acum nu s-a intampalt nimic ciudat in afara faptului ca am mancarimi in zona vaginala dar stiam ca pot aparea si din alte cauze.
A si cum logic, apare paranoia dupa o treaba de-astea am inceput sa ma intreb daca existe sanse sa fiu insarcinata, avand in vedere ca a fost sex oral, sarut, sex oral iar.
Va rog sa ma lamuriti..
Multumesc
9 comentarii
0
03-08-2009, ora 21:22
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Sp parintilor de isprava pe care ai facut-o si mergi si consulta un ginecolog!
Sfatul meu: NU mai face asa ceva!
Toate cele bune;)
1
04-08-2009, ora 00:12
cristinaturcan
Nu este medic/terapeut
cristinaturcan
daca ai facut doar sex oral nu ai cum sa fi insarcinata. si mancarimile vaginale nu au cum sa fie din cauza asta, stai linistita. e pacat ca la varsta ta nu si sa te respecti nu stiu cum te-ai gandit tu sa faci sex oral cu un necunoscut. ai facut pe bani?
0
04-08-2009, ora 02:42
mmc
Nu este medic/terapeut
mmc
parintilor nu le pot spune decat daca chiar se va intampla ceva.
Cristina, nu pot sa spun ca nu ma respect. Nu m-a obligat nimeni sa fac ceva, eu am vrut.
Pe bani? Nici moarta n-as face asa ceva..
Singurul lucru de care imi pare rau era faptul ca nu stiam 100% riscurile. Citisem ca boli prin sex oral nu se iau la fel de usor ca prin sex vaginal neprotejat. Asta mi-a ramas in cap dar am uitat riscul de 1-2-3-20% care a ramas..
A fost o experienta, n-am s-o repet oricum... decat cu analize inainte.
Merci pentru raspunsuri
1
11-08-2009, ora 13:02
andreea17ani
Nu este medic/terapeut
andreea17ani
stai linistita cum a zis si cristina, nu ai cum raramai insarcinata din moment ce ai facut doar sex oral!!! Si sfat nu mai face cu toti necunoscutii chestii !!ti-o spun din proprai experienta pt ca atunci and vei vrea sa ai o relatie serioasa o sa iti fie ft greu!!!! bafta!!!
0
15-08-2009, ora 17:21
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
Salutare! Mai Nick, tu daca ai face sex oral cu o fata, ai putea sa le povestesti parintilor de isprava????:)))Asa ma gandeam si eu.Cat despre sfatul Andreei de a nu mai face cu toti necunoscutii "chestii", ca dupa aia nu mai poti avea o relatie serioasa.Dar daca ai face "chestii" numai cu cunoscuti, sa spunem cu colegii sau cu vecinii de bloc sau cu prietenii, cam cat de serioasa ar putea fi o relatie mai tarziu???:)))))Subscriu si eu prietenilor de mai sus: nu mai fa asa ceva, decat atunci cand o sa fii intr-o relatie stabila, bazata pe dragoste si respect reciproc.
0
15-08-2009, ora 20:31
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Eu NU fac asa ceva!


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
N I C K;)
0
20-08-2009, ora 12:39
andreea17ani
Nu este medic/terapeut
andreea17ani
mai Florinel da am zis cu necunoscutii sa nu faca dar daca fetei ii place sa faca, atunci o poate face cu cei pe care ii cunoaste pt ca probabil in cei cunoscuti are mai multa incredere ""ca nu vor vorbi"" spre deosebire de necunoscuti care barfesc probabil!! acum ai inteles??
0
24-08-2009, ora 19:05
AnnnaG
Nu este medic/terapeut
AnnnaG
mai bine decat sa vorbesti co orcine e sa gasesti asi tu un partener stabil. ca sa spui parintilor. e cam greu. stiii ce zic eu: o vizita la ginecolog, ca nu e necesar sa ai 18 ani, si prezervativ data viitoare, dar sper pt tine ca nu va mai fi data viitoare. Voi insista: PREZERVATIVUL e cel mai bun mijloc contraceptiv pt voi tinerii, si pe urma va protejeaza de boli
0
25-08-2009, ora 20:19
mmc
Nu este medic/terapeut
mmc
merci pentru raspunsuri.
am semi-rezovlat problema, si mai urmeaza sa fac testul pt hiv la 3 si la 6 luni.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •