pot fi insarcinata?

15-07-2007
alina09
Nu este medic/terapeut
alina09
am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu si am uitat sa iau pastila in acea seara..peste doua saptamani trebuia sa imi vina dar nu mi-a venit normal, a fost ceva maroniu care m-a tinut o zi..e posibil sa fi ramas insarcinata ?
2 comentarii
0
15-08-2007, ora 00:00
bizbinica
Nu este medic/terapeut
bizbinica
test de sarcina.nu cred ca ai ramas daca le-ai luat in continuare.dimineata ai luat ce ai uitat?se poate sa nu iti fi venit din cauza stresului.bafta.
0
02-10-2007, ora 00:00
011
Nu este medic/terapeut
011
buna..am o intrebare!in data de 29 septembrie am avut un contact sexual, dar s'a rupt prezervativul si a ejaculat in mine..am luat postinor dupa 15 minute, iar al doilea dupa fix 12 ore!ciclu trebuia sa'mi vina in 1 octombrie...deci am facut sex inainte cu 2 zile si s'a spart..suntem in 2 octombrie si ink nu mi'a venit!.daca am luat corect postinorul si eram si inainte de ciclu cu 1 zi 2 ce sanse sunt sa raman?ciclu imi vine regulat..cam la 29-30 de zile...as dori si eu un raspuns cat my urgent..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •