probleme la plaman (probabil)
Bun ziua, de multa vreme ma deranjeaza o problema la plaman cred ca este pentru ca uneori (nu foarte des) cand trag odata aer incepe sa ma doara in partea dreapta sus adica in piept, in partea dreapta.Daca trag in acel moment aer putin mai tare pe nas iar incepe sa ma doara, asa ca eu trag eu putin pe nas cat sa imi ajunga si sa nu ma doara iar acolo, durerea nu tine mult, maxim 2 minunte apoi pot sa respir normal fara ma doara.Pana ieri ma durea cam odata la 1 luna dar ieri m-a durut de 2-3 ori, intr-o singura zi.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 11Pleurezia severa - tratament
- 29TBC la plamanul stang
- 7cum se poate trata endometrioza la plamani?
- 33Nodul pulmonar
- 6apa la plamani/pleurezia... se poate trata?
- 4pneumonie interstitiala - tratament
- 7Dureri la plamani?
- 5Varsaturi continue, cancer pulmonar
- 4Rezultat biopsie
- 4Pleurezie (apa la plamani)
- 9Diagnostic Histopatologic
- 4Ce fel de leziune are la plamani?
- 194apa la plamani, cancer
- 1de la tumora la colon la plamani
- 1cancer pulmonar
- 1Cancer plamani la 25 de ani ?
- 2Carcinom neuroendocrin pulmonar cu celule mari
- 3cancer pulmonar sau nu?
- 3Asimetrie pulmonara dreapta prin leziuni fibronodulare retractile- sechelare
- 1Raceala plamani?
Mai multe informații despre: Plamanii
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: