Rog ajutor! efecte tratament interferon beta 1a

28-05-2016
alexis951
Nu este medic/terapeut
alexis951
Buna ziua! Sunt barbat am 21 de ani si fac tratament cu interferon beta 1a. Problema sta in felul urmator: vocea mea este schimbata (parca infundata, subtire, si ma doare gatul cand vorbesc, asta de un an)...tin sa precizez ca sunt solist vocal. Am fost la ORL..dar nu au vazut nimic...dezvolatrea este la fel de intarziata...parca am 17 ani, nu 21...in urma cu un an mi-a erupt o acnee urata care a lasat semne, si dupa terminarea tratamentului apare din nou, parul imi cade atat din cap dar si de pe picioare si axile...Ar trebui sa fac un consult endocrinologic? Multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Antibioticele ar putea influența eficiența terapiilor anticancer
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.