Spray ejaculare precoce

23-08-2021
AndreiIulian
Nu este medic/terapeut
AndreiIulian
Salut tuturor, sunt nou pe forum și am și eu o întrebare, am găsit un spray pentru a prelungi actul sexual --------*
Imi cer scuze daca n am voie sa pun linkuri sau poze, etc.E prima oară când o sa îl folosesc pentru că va fi și prima oara când voi avea contact sexual, pe el scrie că este hipoalergic, și că, conține ovăz, hamei, iarba mate și guarana, eu am niste mici probleme cu inima, in sensul că nu îmi închide și deschide la timp, e o diferenta mica și am fost și la cardiolog si mi a spus ca nu e ceva sa mi fac griji, ținând cont ca iarba mate are cofeina.. va acționa doar local nu?și nu voi avea nici alergi nu?nu folosesc vrun medicament in prezent, alergi am avut de la iaurturile cu fructe, acum 10 ani.
Vreau să știu dacă îl pot folosi, mulțumesc.

(*modificat de admin)
2 comentarii
0
23-08-2021, ora 21:04
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Nu spui virsta dar reiese ca ai putini ani, NU e necesar sa folosesti asa ceva acum la anii tai, o sa ejeculezi repede asa e la inceput dar poti sa repeti contactul de mai multe ori intr-o zi si ai sa vezi ca totul va fi bine, totul depinde de relaxarea ta, Nu e recomandat mai ales la inceput , o sa-l folosesti dupa 50-60 de ani, acum bucura-te de potenta naturala.
0
24-08-2021, ora 11:18
AndreiIulian
Nu este medic/terapeut
AndreiIulian
Am 20 de ani..deci nu sunt chiar copil..o sa vad, oricum mersi
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: