sunt cumva gravida?
buna ziua, am nevoie de un raspuns sau de un sfat, ultima menstruatie am avut o pe 1 martie, in perioada respectiva am fost in strainatate dar am revenit in tara pe 12 martie, cred ca normal trebuia sa mi vina ciclul pe 1 aprilie, cum nu mi a venit m am gandit ca poate e din cauza climei (am auzit ca din cauza schimbarii de clima ciclul poate intarzia), dar a trecut mai mult de o saptamana de cand trebuia sa mi vina si nu mi a venit, am facut 2 teste de sarcina si au iesit negative, simptome nu am, nu ma dor sanii, nu am greturi.dar nu stiu ce sa cred.va rog dati imi un raspuns un sfat.ce sa fac???
3 comentarii
buna sunt cam in aceeasi situatie cu tine.cred ca sunt insarcinata.dar am facut un test de sarcina si a iesit negativ..pana la toata urma nu am simptomele unei femei insarcinate...singura problemea e ca mia cam crescut burta si creste pe zi ce trece...insa cred ca asta sta doar in imaginatia mea doarece prietenul meu nu s-a terminat in mine...
buna, nici prietenul meu nu sa terminat in mine dar e ciudat ca nu imi vine ciclul.mie nu imi creste burta nu ma dor sanii nu am nici un simptom dar totusi nu stiu ce sa cred.o sa astept pana luni si daca nu imi vine ma duc la doctor cred ca asta ar trebui sa faci si tu si asa scapam de orice indoiala
cry_blonda am inceput sa cred ca asta sta doar in imaginatia mea... si e doar faptul ca nu am incredere in prietenul meu pe deplin.. mie pe 17 trebuie sa'mi vina musafirii:)) insa am inteles ca oricine se ingrasa...chiar si un baiat pune burta si asta nu inseamna ka sunt insarcinati...kla tine cred ca e o dereglare hormonala in cazul in care inainte iti venea regulat, mie nu mi-a venit de 5 ani niciodata regulat si nu ma ingrijorez kand imi intarzie fara griji:X pupicii
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1Sunt insarcinata?
- 2pot fi gravida?
- 20probleme dupa administarea postinor 2
- 3Am dat de belea! A ramas insarcinata?
- 4pot fi insarcinata chiar daca am menstruatie in mod regulat?
- 4sex cu sase zile inate de menstruatie - pot fi insarcinata?
- 15sunt insarcinata?
- 4am simptome de sarcina.. sunt gravida?
- 4pauza la anticonceptionale, tratament trachisan si sex = sarcina?
- 4lichidul preejaculator
- 4sunt insarcinata?
- 6menstruatie intarziata sau sarcina?
- 8mi-a curs ceva alb din san, 5 teste de sarcina toate negative...Ce pot sa cred?
- 3Pot sa raman insarcinata? Raspuns urgent va rog!
- 7posibila sarcina? va rog un raspuns cat mai rapid!!
- 1Sunt insarcinata?
- 2sarcina sau dereglare hormonala?
- 2Sunt gravida ?
- 0exista posibilitatea unei sarcini?
- 0Sangerare de implantare ? Sanse de sarcina ?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
