oare sunt insarcinata?
de o luna jumate am facut sex cu prietenul meu, el a lasat, ciclul trebuia sa vina dupa 2 saptamani, a venit intradevar dar a durat 3 zile, ceea ce ma pus pe ganduri deoarece de obicei tinea 6-7 zile, mai apoi am inceput sa pierd in greutate, de ceva vreme am stari de ameteala si oboseala tot timpul.Dupa 2 saptamani de la ciclu(acum)au inceput niste scurgeri maronii...este posibil sa fi ramas insarcinata?sunt acestea niste simptome concrete?
1 comentarii
Fa un test de sarcina, ca sa te lamuresti..
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5sex in timpul menstruatiei.. sunt insarcinata?
- 3trebuia sa incep a treia folie de anticonceptionale si am uitat
- 11as putea fi insarcinata? va rog mult!
- 14sunt dereglari sau sunt gravida?
- 4e posibil sa fi ramas insarcinata de la lichidul de dinainte?
- 18Am o mica durere de ovare. Sunt insarcinata?
- 4este posibil?
- 2pot ramane insarcinata daca iau antidepresive?
- 17Am nevoie de un raspuns, va rog! Sunt insarcinata?
- 4insarcinata sau dereglare hormonala?
- 4Sarcina sau nu?
- 3exista posibilitatea sa raman insarcinata?
- 0pastila uitata, pot fi insarcinata?
- 2Exista riscul unei sarcini?
- 1Sunt gravida?
- 0Poate ramane insarcinata?
- 2Menstruatie pe timpul sarcinii
- 4Sex si sarcina
- 1Am ramas insarcinata daca?
- 2Posibil sarcina?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
