Clinica cancer de san
Buna fetelor, simt niste noduli in san si sunt foarte speriata, mi-e team sa nu fie cancer. Va rog sa-mi spuneti unde mergeti pentru consultatii... nu mai stiu ce sa fac! O prietena mi-a recomandat sa merg la clinica Gynecoland, acolo a fost si ea pentru aceeasi problema si a fost foarte multumita de servicii, plus ca a beneficiat si de un discount la check-up mamar. M-am uitat pe siteul lor www.gynecoland.ro, insa as vrea sa stiu daca a mai fost cineva la ei. Am nevoie urgent de sfatul vostru!
1 comentarii
Buna ziua,
Pentru problema dumneavoastra este necesara o ecografie mamara, in urma careia se va stabili conduita terapeutica.
O zi placuta!
Pentru problema dumneavoastra este necesara o ecografie mamara, in urma careia se va stabili conduita terapeutica.
O zi placuta!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Neoplasm malign, stadiul 2!
- 2alimentatie si tratament in cazul cancerului de san si plaman
- 4cancerul la san
- 6mama are cancer la san e operata face chimio si in curand raze - sfaturi
- 12cancer la san la 18 ani?
- 28Stadiul in care se afla cancerul?
- 3acum 2 ani am operata de un cancer bilateral
- 0Cancer la san, va rog un raspuns.
- 22Neoplasm mamar
- 74cancer de san??
- 4Cancer san
- 11Candidoza bucala
- 1dieta - cancer de san
- 9cancer la san
- 7Rog interpretare analiza imunohistochimie
- 25Cancer la san - carcinom ductal invaziv
- 1Cancer la san de tip lobular
- 1cancer de san
- 1Osteoporoza, cancer de san, ZOMETA (biofosfanat)
Mai multe informații despre: Cancerul de san
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: