E posibil?
In ianuarie am luat pastila de a 2a zi(postinor 2) pe data de 3, iar menstruatia a intarziat venind pe 19, decat in mod normal pe 12, luna aceasta nu am avut menstruatie, azi fiind in 23 februarie. care sa fie cauza? e posibila o sarcina ? Multumesc mult!
1 comentarii
Pastila de urgenta poate modifica data venirii menstruatiei.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 24postinor 2?
- 1Este posibil sa fiu insarcinata?
- 3oare pot fi insarcinata daca... acum 2-3 saptamani am luat Postinor?
- 14oare sunt insarcinata?
- 3Sunt insarcinata?
- 2pot ramane insarcinata?
- 7sarcina sau nu?
- 11nodul la san
- 3sunt insarcinata?
- 6Dupa prima partida am facut din nou sex (la interval de 10 min)... Este insarcinata?
- 4mai exista risc de sarcina?
- 3Sarcina sau dereglare hormonala?
- 4Am comis-o
- 0Prima pastila din blister uitata...sunt insarcinata?
- 2DORESC URGENT SFATUL UNUI SPECIALIST
- 3Am ramas insarcinata daca prietenul meu a ejaculat in preajma vaginului?
- 2posibila sarcina?
- 5Nu imi dau seama daca se posibil sa fi ramas insarcinata
- 2Am sânii măriți, crampe abdominale si greata de la mirosul unor alimente
- 2Despre o probabilă sarcină
Mai multe informații despre: sunt insarcinata? postinor
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
