mic de inaltime
va rog daca imi citeste un medic intrebarea ce mar sfatui sa fac am un baiat de 15 ani si are 1.50 tin sa precizez ca este la o clasa de fotbal deci face mult sport dar eu il vad micut la ani lui tatal are 1.74 iar eu 1.56 este posibil sa semene cu mine va rog sa ma indrumati sau ce ar trebuii sa facva multumesc
2 comentarii
Urgent la endocrinolog! Inca e, probabil, la varsta la care se mai poate face ceva, mai tarziu nu se poate, organismul va fi format. Si sa urmati exact ce va recomanda, sa nu lasati medicatia la indemana baiatului, daca vi se da, exista tentatia sa ia mai mult...stiu din cazuri concrete. Sanatate si numai Bine!
va multumesc si cu siguranta o sa merg la un medic numai bine va doresc
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Stimularea glandei de crestere
- 1Mai pot creste in inaltime la 15 ani?
- 3vreau sa fiu inalt
- 0Cresterea in inaltime
- 2Probleme cu inaltimea !
- 3la 10 luni greutate si inaltme de 2 ani. problema?
- 6Crestere inaltime HGH.. as vrea sa stiu cate ceva despre un tratament
- 2inaltimea fetelor la 12 ani
- 4nu cresc in inaltime
- 0Lungimea picioarelor in functie de inaltime
- 4Crestere in inaltime dupa 25 ani
- 0Vreau sa cresc in inaltime, baiat 17 ani, ar ajuta HGH injectabil?
- 1intrebare: mai pot creste la 27 ani?
- 1Cum sa ating mai repede intaltimea maxima?
- 2Problema inaltime
- 2Cresterea in inaltime
Mai multe informații despre: Cresterea staturala cresterea in inaltime
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
