durere in inima
Buna.Intr-o seara am simtit dintr-o data o durere in inima, ca si cum m-ar injunghea cineva cu cutitu, si sa auzit un sunet, (ca si cum iti chioraie stomacu) dupa acea m-a mai durut dar nu asa tare.Totul a durat cam 5 minute dar cam de vreo 5 luni tot am un disconfort la inima. Va multumesc anticipat
3 comentarii
am uitat sa spun ca am 15 ani si sunt cam gras :P))
5 luni???????...mergi la medicul de familie sa-ti dea o trimitere la cardiologie. Numai sta asa, cu inima nu te joci! Pana atunci, evita alimentele grase, prajeli (mai ales daca spui ca esti si "cam gras"), fa miscare mai des. Dar, fuguta la medic!
fac tratament cu nebilet si tenox pentru hta.Pe timp de canicula mi-a scazut tensiunea la 9cu 6.care sunt cauzele?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1as dori un sfat: de cate va ori am avut dureri de inima
- 3Boala de inima?
- 3inima... dureri mari. Este grav?
- 4Problema cardio-vasculara sau mentala?
- 3Problema cu inima, va rog lamuriti'ma.
- 4Disconfort in zona inimii dar nu in legatura cu ea
- 3brusc simt o apasare pe inima
- 1Dureri in zona inimii
- 0Durere in zona inimii
- 4dureri la inima
- 1Dureri in zona inimii
- 1Dureri de inima cu antecedent de accident vascularcerebral
- 5Durere inima
- 7Dureri inima
- 10Durere san?
- 1Durere in zona inimi sau altceva?!!
- 3Necesita control cardiologic
- 0Durere puternica in piept(partea stanga) si partea stanga a corpului amortita
- 2Durere de inimă?
Mai multe informații despre: durerea de inima
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: