Am reusit.. mi-am inceput viata sexuala, totul este ok

22-03-2009
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
Buna.Am mai postat un subiect mai demult in care am avut prb q penisul si mai ales imi era frica sa imi incep viata sexuala.Acum am reusit, mi-am inceput viata sexuala, totul este ok.
1.Primul contact sexual a durat 15 min. si sincer eu ma asteptam la 2-3 min. ;)) Iata ca am avut noroc.
2.Nu mai am probleme cu ejacularea precoce precum credeam eu.
3.Partenera a fost multumita dupa primul contact sexual.
4.Abia dupa al 4-lea contact sexual mi sa rupt ata.
5.Acum am o viata sexuala perfecta din punctul meu de vedere.

Vi-am spus ca va tin la curent cu ce mi se intampla.acum sunt fericit...deci un sfat pentru altii care au avut problemele mele, luati-va inima in dinti si treceti peste toate, nu e nimic grav.

App.multumesc din suflet tuturor celor care mi-au oferit sfaturi, fara ajutorul lor nu cred ca reuseam sa trec peste.
4 comentarii
0
23-03-2009, ora 07:56
jenichiriac
Identitate neconfirmată
jenichiriac
Felicitari!!!!!!!!!!!!
0
23-03-2009, ora 10:37
dear
Nu este medic/terapeut
dear
foarte bine si la mai mare!! vezi cit de mult ajuta gindirea pozitiva.
0
23-03-2009, ora 23:00
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
A aparut o problema!!!

Aseara am facut dragoste cu prietena mea si dupa ce am terminat, am observat ca am sangerat in timpul actului sexual.Vreau sa stiu de la ce, ea nu mai e virgina, nici eu de altfel care ar putea fi cauza sangerarii?? Astept urgent sfatul unu-i doctor!!!
0
23-03-2009, ora 23:01
AlexzZzZzZz
Nu este medic/terapeut
AlexzZzZzZz
Stiu ca am sangerat eu fiindca am simtit o durere in timpul actului sexual dar nu am luat-o in seama.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici