Citostatice dupa operatie cancer col uterin

13-01-2014
cazanca
Nu este medic/terapeut
cazanca
bine v-am gasit ! nepoata mea are 45 ani si a fost operata cancer uterin.Dupa operatie a luat BIO BRAN si ANOXE pe perioada premargatoare inceperii sedintelor cu citostatice. Intrebarea este daca pe perioada cand face citostatice mai poate lua cele doua produse sau nu. Avand in vedere ca sedintele cu citostatice le incepe peste 2 zile va rog sa-mi raspundeti cat puteti de repede ! Dumnezeu sa va dea sanatate !
1 comentarii
0
13-01-2014, ora 20:41
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Buna CAZANCA eu am cancer pe colon cu metastaze pulmonare si mei doctorul numi da voie sa iau nimic inafara tratamentului de chimio ( la mine sunt pastile) si mar interesa cat costa BIO BRAN si cel mai important daca a avut vreun efect benefic pt ca ma citit despre el si se recomanda inainte in timpul si dupa chimio, radio si alte tratamente asemanatoare.
CEL MAI IN MASURA SA VA RASPUNDA LA INTREBAREA DUMNEAVOASTRA ESTE DOCTORUL CARE O ARE IN SUPRAVEGHERE PE NEPOATA.

As dori daca doriti si dumneavoastra sa vorbim si la telefon pt mai multe sfaturi si va trimit adresa mea de yahoo: -
MULTA SANATATE TUTUROR.

Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:

Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: