contraceptive RIGEVIDON
buna ziua! de 1 an iau anticonceptionale rigevidon 21+7, ,. am terminat blisterul vineri, sambata urma sa incep altul dar am fost plecata si mi;am cumparat tocmai luni si am inceput sa iau din nou, (luni + marti) marti am avut contact sexual si a terminat inauntru e posibil sa raman gravida??va rog sa ma ajutati cu un raspuns! multumesc
3 comentarii
va rog raspundeti la mesajuul de mai sus !!!!!!!
Contactul sexual a avut loc cand erati iesita de sub protectie. Prin urmare, o sarcina nu este exclusa. La trei saptamani dupa contactul sexual suspect faceti un test de sarcina pentru a clarifica situatia.
domnul doctor pai cum eram iesita de sub protectie k luasem luni si marti pastilele apoi a avut loc contactul sexual..MULTUMESC PTR RASPUNS !
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1Anticonceptionalele un pericol dupa 35 de ani?
- 3anticonceptionalele si ingrasatul
- 3ati folosit cilest?
- 3As vrea sa imi intarzii ciclul cu cateva zile cu ajutorul anticonceptionale
- 3efect escapelle
- 1ceaiul verde interactioneaza cu ac?
- 3anticonceptionale ajuta la dezvoltarea sanilor?
- 4intrebare: scurgeri din cauza pastilelor?
- 2anticonceptionale si menstruatia!un raspuns va rog
- 0yazmin pentru acnee
- 3anticonceptionale Yaz?
- 2Întreruperea anticonceptionalelor Microgynon
- 1Interactioneaza ceaiul de merisor cu anticoncepţionalele bellara?
- 8Doza dubla de anticonceptionale - efecte
- 6Eu nu imi intoxic organismul cu Anticonceptionale
- 0Prima pastila anticonceptionala
- 0Consum de cafea
- 0Complexul de vitamine scade eficacitatea?
- 1Mercilon menstruație?
Mai multe informații despre: anticonceptionalele
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
