Crestere in inaltime
Buna.
Sunt fata, am 22 de ani si 1, 70 inaltime, dar as dori sa fac cumva sa mai castig ceva inaltime, 5-6 cm.
Ma intreb daca un medic ma poate sfatui ce sa fac, exclud tratamente cu hormoni, pentru ca nu vreau sa imi distrug sanatatea.
Se mai poate ca printr-un anumit sport sa mai cresc la varsta asta?
Multumesc.
Sunt fata, am 22 de ani si 1, 70 inaltime, dar as dori sa fac cumva sa mai castig ceva inaltime, 5-6 cm.
Ma intreb daca un medic ma poate sfatui ce sa fac, exclud tratamente cu hormoni, pentru ca nu vreau sa imi distrug sanatatea.
Se mai poate ca printr-un anumit sport sa mai cresc la varsta asta?
Multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Medicamente de crestere (in inaltime)
- 20Mai cresc sau nu?
- 2mic de inaltime
- 4probleme cu inaltimea?
- 1Mai pot creste in inaltime la 15 ani?
- 2cum sa mai cresc vreo cativa cm
- 0Crestere in inaltime
- 5sunt complexat, pentru ca de mic sunt inalt
- 2Cresterea in inaltime
- 1Crestere inaltime
- 2N-am mai crescut in inaltime. :(
- 4Crestere in inaltime dupa 25 ani
- 1fata mea creste prea repede in inatime
- 1Cum sa ating mai repede intaltimea maxima?
- 2Problema inaltime
- 1Pareri despre inaltimea mea, mai pot creste?
- 0Crestere in inaltime la 16 ani!
- 0Crestere in inaltime
- 1Am aproape 17 ani si am 166 cm.
Mai multe informații despre: cresterea in inaltime
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: