depresie.. recomandare doctor bun in obregia

14-11-2013
Iasmyna2013
Nu este medic/terapeut
Iasmyna2013
Buna ziua

Va rog sa ma ajutati prin a-mi recomanda un medic bun in spitalul obregia pentru depresie
eu sunt dintr-un judet apropiat... saptamana trecuta am ajuns la spital cu salvarea.. din pacate... medicul.. ori nu mi s-a potrivit.. desi.. nu mi s-a parut ca si-a dat interesul prea mult (cu toate ca dreptul si la primit.. dar a vb de 4 ori cu mine.. din care de 3 ori a tipat)... ori nu stiu.. ideea e.. pe scurt.. am fost exernata dupa o sapt.. si am acceptat externarea... deoarece oricum acolo nu-mi era bine...dar eu nu sunt bine deloc... luni as vrea sa merg in obregia.. acolo sunt specializati pe asa ceva.
Va rog.. daca se poate sa-mi recomandati un medic bun.. sa nu tipe la mine.. ca nu-mi face bine deloc... un medic.. care sa nu se uite neaparat la cat primeste dreptul.. ci sa fie... mai mult pentru pacienti.. cum ar trebui sa fie toti dar din pacate nu sunt multi.
In obregia stiu ca exista si astfel de medici.. dar din pacate cel pe care il stiu eu e pediatru.. mie imi trebuie de adulti.
trebuie sa-mi revin.. nu pot sta sa plang non stop... stiu ca am nevoie de ajutor... din pacate.. sustinere prea multa de la cei apropiati nu am.. asa ca cer ajutorul cat mai am putere sa o fac.
Am 33 ani si 2 copiii de crescut.. nu pot ceda definitiv..
Va rog pentru un raspuns urgent si scuze daca am avut incoerenta in scris.. in mod normal nu sunt asa
2 comentarii
0
14-11-2013, ora 11:12
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
La Sectia 12, oricare dintre medicii psihiatri de acolo. Sefa sectiei e doamna doctor Sima, e acolo de dimineata, puteti merge la dumneai.

Sanatate multa!
0
14-11-2013, ora 12:40
clepsidra2
Nu este medic/terapeut
clepsidra2
iti doresc multa sanatate si nu te lasa pentru copilasii tai.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Combinația între depresie și tulburări cognitive minore la vârstnici accelerează îmbătrânirea creierului
  • Stimularea magnetică îmbunătățește starea de spirit în cazul bolnavilor de depresie
  • Gazul ilariant, tratament pentru depresiile severe
  • Pericolele utilizării Facebook-ului
  • Terapia cognitiv-comportamentală pentru insomnia cronică
  • Medicamentul care ar putea trata depresia în mai puțin de 24 de ore
  • Depresia
  •