Foarte derutata

05-05-2019
mary_sir
Nu este medic/terapeut
mary_sir
mi-a intarziat menstruatia 3 zile, a 4a zi de dimineata o scurgere maro apare de o cantitate scazuta ma tine o zi dupa care imi curge ceva rozaliu a 2a zi de o cantitate la fel de mica dupa care se opreste tot..tin sa precizez ca am un ciclu regulat de 26 de zile...am facut un test de sarcina si a iesit negativ(ziua 29 trebuia sa fie prima zi de menstruatie) as putea fi insarcinata?!imi doresc un bebe si incerc de aproape un an sa raman gravida...multumesc!
6 comentarii
0
05-05-2019, ora 21:33
Maria Liliana
Nu este medic/terapeut
Maria Liliana
Draga Mary, se poate sa fi însărcinată! Eu zic ca totuși sa ți mai faci un test de sarcina dimineața ca atunci iese cel mai corect! Îți țin pumnii! Poate ii cu ochișori! Doamne ajuta!
0
06-05-2019, ora 22:10
mary_sir
Nu este medic/terapeut
mary_sir
am facut analize astept rezultatul...si cat despre test imi este si frica sa il fac sa nu fie negativsper sa fie totul bine si sa fie un bebe...nu am decat dureri de burta mai mult in partea dreapta sanii nu ma dor nu sunt umflati, din cand in cand la anumite mancaruri am senzatie de voma si cel mai mult cand e dimineata...multumesc pt raspuns
0
07-05-2019, ora 08:13
Maria Liliana
Nu este medic/terapeut
Maria Liliana
Mary îti țin pumnii, Doamne ajuta sa fie bine! Te pup și aștept rezultatul testului!
0
09-05-2019, ora 09:02
Maria Liliana
Nu este medic/terapeut
Maria Liliana
Hei, ce faci? Ți a venit rezultatul?
0
10-05-2019, ora 11:37
mary_sir
Nu este medic/terapeut
mary_sir
da mi-au venit azi nu sunt insarcinata, era doar o intarziere de menstruatie fara nici un motiv ca hormal nu am nimic e totul bine...mai incercam ce putem face
0
16-05-2019, ora 09:09
Maria Liliana
Nu este medic/terapeut
Maria Liliana
Îmi pare rău!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: