kanamicina in penis

21-03-2015
Nelu ion
Nu este medic/terapeut
Nelu ion
Buna ziua am si eu o problema penisul acum o luna mi.am injectat un tub de kanamicina in penis si nu se mai decaloteaza..unde am injectat kanamicina sa intarit ca piatra. Am fost la dermatolog mi a dat tratament..5 zile iau dar tot asa este nu il pot decalota si mi sa facut o pielita care ma ustura..nu stiu ce sa mai fac..puteti sa mi spuneti ce sa fac..ca nu mai stiu..sau trebuie aa ma operez???
1 comentarii
0
25-03-2015, ora 00:56
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Cautam pe net ce inseamna Fimoza.
Solutia este sa va opereze un Urolog.
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.