Ma simt foarte rau
Buna ziua am 16 ani am 94kg si 1.74 si as vrea sa va zic ca de o luna si 2 sapt a inceput sa ma doara in piept cand respiram si nu imi simtram puterea in maini si picioare dupa problema sa agravat am imi bate inima cate odata rpd fara sa fac efort si simt ca mor cateodata imi curge si sangedin mas si nu pot deloc sa stau sau sa dorm cand e caldura in casa ma i-a capu cand e caldura in casa si respir greu am nasu infundat si simt gust de sange in gura in spatele capului am un vede de os nu stiu daca toti il au dar m-am scarpinat acl si a inceput sa ma doara tot capu si sa am ameteli si simt capu foarte greu ce pot avea am avut hepatita A acum 6 ani si acm o sapt mi-au zis ca am putina infectie la nas dintre care mi-a dat amoxacilina 3 pe zi timp de o sapt. ce pot face ma simt putin cam ingrijorat !! Stiti cumva ce pot avea ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Dureri piept
- 2Dureri in zona inimi
- 1Dureri in piept, multe teste si analize, nimic gasit deocamdata
- 5Rezultat IRM coloana cervicala
- 2Dureri în capul pieptului
- 6Dureri in piept
- 7Dureri in piept!
- 1Oare e semn de boală? disconfort în piept, ca o ghiară, un nod în gât
- 0Durere in zona pieptului.
- 0Dureri in piept - sportiv
- 0Interpretare ekg
- 0Dureri in piept si spate
- 0Dureri in zona inimi
- 3Durere în piept inexplicabila
- 1Intepaturi piept stern
- 8Dureri toracale. Preinfarct/infarct sau simple contracții ale mușchilor
- 5Dureri în piept și spate la activitate
- 12Dureri in piept stanga si pe toata partea stanga a corpului
Mai multe informații despre: durerile in piept
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: