Mâncărime scrot
Am o mâncărime foarte groaznica atunci când merg. Mâncărimea este in partea dreapta a scrotului la baza penisului. Am și o mică umflatura pe testiculul drept cat un bob de orez. Poate fi cancer sau este ceva benign ?
2 comentarii
Lipsa igiena corespunzatoare, recomand spalat zilnic cu apa calda, nu mai pune mina murdara sa verifici inchipuirile tale, nu te mai masturba, iar pentru mincarime exista o solutie la farmacie ( clotrimazol ), te ungi si-ti va trece.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3mancarime insuportabila in zona genitala
- 4de cateva zile am anumite mancarimi in zona vaginului
- 14mincarimi acute in zona genitala la o fetita de 6 ani
- 2albeata si mincarimi?
- 3ajutati-ma va rog.. mincarimile pot fi de la acel prezervativ.
- 1tratament naturist pentru cistita
- 3mancarimea in zona genitala + bubite
- 4Ajutati-ma va rog!
- 8mancarimi... Ajutati-ma!
- 7Mancarime in zona genitala
- 5un fel de carne crescuta langa capul penisului
- 1Iritatie genitala
- 0mâncărimi în zona inghinală
- 0besicute si usturime la penetrare
- 1mancarime foarte sacaietoare si deranjanta intre anus si testicule
- 0Mâncărimi, roseata
- 1Mancarime Testicule
- 1Ajutor!!! mâncărimi și arsuri îngrozitoare în zona genitala
- 1Candidoza sau ceva mai grav?
- 1Testicul umflat
Mai multe informații despre: mancarimile in zona genitala umflatura a testiculelor mancarime scrot
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: