Mi se pare ca nu ia venit ciclul.. o fi insarcinata?

04-03-2008
SQMPU
Nu este medic/terapeut
SQMPU
eu si prietena mea am avut un contact sex protezat p 5 ian, a fost primul contact ptr ea.ei ia venit ciclu la sf de luna in skimb imi sp aq k de luna treqta feb nu ia venit ciclu nici pana aq.e posibil sa fi ramas gravida??? ras va rog!
5 comentarii
0
05-03-2008, ora 00:00
popescu_mary
Nu este medic/terapeut
popescu_mary
depinde...ai zis ca a fost protejat, acum depinde cum v-ati protejat! Menstruatia poate sa apara in primele saptamani de sarcina.Mai bine ati face un test.
0
05-03-2008, ora 00:00
SQMPU
Nu este medic/terapeut
SQMPU
am folosit prezervatuvul
0
05-03-2008, ora 00:00
SQMPU
Nu este medic/terapeut
SQMPU
nu inteleg! faceti sto de mine aici? imi puteti ras mai detaliat dak e posibil sa fi ramas sau nu. multam!
0
05-03-2008, ora 00:00
t.i.
Nu este medic/terapeut
t.i.
nu mai baga in seama raspunsurile de la DR.Macelar-e un idiot care-si bate joc de oameni-nu un medic sau o persoana normala. Cel mai bine sa faca un test de sarcina miine dimineata, e la indemina oricui si ati scapat cu stresul, cu toate ca sunt sanse foarte mici sa ramina insarcinata, acum depinde cum ati folosit prezervativul.
0
13-01-2009, ora 16:50
sad_angel2007
Nu este medic/terapeut
sad_angel2007
Depinde poate in timpul actului sexul sa rupt prezervativul...dar cel mai bn ar fi un test de sarcina...cat mai repede pt a scapa de indoiala!!bafta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •