Mi se pare ca nu ia venit ciclul.. o fi insarcinata?

04-03-2008
SQMPU
Nu este medic/terapeut
SQMPU
eu si prietena mea am avut un contact sex protezat p 5 ian, a fost primul contact ptr ea.ei ia venit ciclu la sf de luna in skimb imi sp aq k de luna treqta feb nu ia venit ciclu nici pana aq.e posibil sa fi ramas gravida??? ras va rog!
5 comentarii
0
05-03-2008, ora 00:00
popescu_mary
Nu este medic/terapeut
popescu_mary
depinde...ai zis ca a fost protejat, acum depinde cum v-ati protejat! Menstruatia poate sa apara in primele saptamani de sarcina.Mai bine ati face un test.
0
SQMPU
Nu este medic/terapeut
SQMPU
am folosit prezervatuvul
0
SQMPU
Nu este medic/terapeut
SQMPU
nu inteleg! faceti sto de mine aici? imi puteti ras mai detaliat dak e posibil sa fi ramas sau nu. multam!
0
t.i.
Nu este medic/terapeut
t.i.
nu mai baga in seama raspunsurile de la DR.Macelar-e un idiot care-si bate joc de oameni-nu un medic sau o persoana normala. Cel mai bine sa faca un test de sarcina miine dimineata, e la indemina oricui si ati scapat cu stresul, cu toate ca sunt sanse foarte mici sa ramina insarcinata, acum depinde cum ati folosit prezervativul.
0
13-01-2009, ora 16:50
sad_angel2007
Nu este medic/terapeut
sad_angel2007
Depinde poate in timpul actului sexul sa rupt prezervativul...dar cel mai bn ar fi un test de sarcina...cat mai repede pt a scapa de indoiala!!bafta
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.