nas infundat

14-07-2008
Je_Veveritza
Nu este medic/terapeut
Je_Veveritza
de cateva zile tot am nasul infundat, am luat NAZOMER si dupa ce pun cate o picatura in fiecare nara ma ia durerea de frunte si ochii si nasul tot infundat ramane nu stiu ce sa mai iau ma deranjeaza rau starea asta de nas infundat
6 comentarii
0
14-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
secretia nazala e ushor purulenta?Ar fi posibil sa ai o sinuzita?
0
14-07-2008, ora 00:00
Je_Veveritza
Nu este medic/terapeut
Je_Veveritza
secretie am dupa ce dau cu nazomer dar daca e purulenta nu stiu :( dar daca e sinuzita ce ar trebui sa iau?
0
16-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
pt. sinuzita...ooofff..Antibiotic la greu, antiinflamator sau, in caz mai extrem punctie.:-(
0
16-07-2008, ora 00:00
Je_Veveritza
Nu este medic/terapeut
Je_Veveritza
ms mult pt raspuns si sti cumva cam ce fel de antibiotic ?
0
22-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
cam tarziu vine raspunsul meu..:-( Eu am folosit Augmentin, tablete si ketonal+aerius.
0
24-07-2008, ora 00:00
Je_Veveritza
Nu este medic/terapeut
Je_Veveritza
nu-i nici o problema, am luat Ospen si mi-a mai trecut :) ms mult pt raspunsuri
Adaugă un comentariu / răspuns

20-01-2020, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Otosan
Otosan gel de gât Forte - Soluția naturală pentru ameliorarea durerilor de gât
Produs inovator natural ideal pentru ameliorarea simptomelor asociate cu iritarea gâtului datorită formulei sale speciale sub forma de gel ce formează o peliculă mucoadezivă activă în tractul faringian și laringian. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.