Nas înfundat de mai mult de o săptămână

10-02-2019
Andreeaghi
Nu este medic/terapeut
Andreeaghi
Tatăl meu are nasul înfundat de ceva vreme, am încercat cu pastile cu spray-uri nazale, infuzii, toate sunt pe moment, adevărul este că încă nu am fost la un medic ORL dar a făcut analize, radiografii la plămâni, etc. I se desfunda o nara se înfundă cealaltă și tot așa, face și aerosoli, degeaba.
Am citit mesajele unor doamne care au problema de 2 luni nu as vrea sa se ajungă acolo
Cel mai rău pentru el este că nu se poate odihni nu poate dormi.e neliniștit și stresat, are stări de nervozitate nu-i poate nimeni intra în voie aș vrea un sfat și pentru asta
Nici de mâncat nu poate mânca
Domnul Flueraru Valeriu aș vrea un sfat de la dumneavoastră
5 comentarii
1
10-02-2019, ora 19:21
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
radiografie la radacina dintilor de sus de sub sinus.. si consult la stomatolog ( infectiile dentare duc la sinusite si nas infundat)
0
10-02-2019, ora 19:43
Andreeaghi
Nu este medic/terapeut
Andreeaghi
Vă mulțumesc foarte mult vom încerca și o să vă spun rezultatul!!
1
12-02-2019, ora 09:46
Dr. Elena Latcan
ORL - Otorinolaringologie, BUCURESTI
Dr. Elena Latcan
Buna!Aspectul este de rinita alergica vasomotorie.
Va recomandam un examen alergologic in centrul nostru la dr.Predescu Bogdan
1
12-02-2019, ora 09:48
Dr. Elena Latcan
ORL - Otorinolaringologie, BUCURESTI
Dr. Elena Latcan
Programari la Alergologie tel= 021.211.34 30.
Sanatate!
E.Latcab
0
12-02-2019, ora 20:50
Andreeaghi
Nu este medic/terapeut
Andreeaghi
Suntem din Bacău nu avem posibilitatea de a veni la București
Mulțumim frumos oricum
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.