Nas strâmb de la deviatie de sept ?
Am o curiozitate mare... Am deviatie de sept pe partea stanga... si nasul meu e putin stramb spre stanga nu e perfect... strambatura asta ar fi din cauza deviatiei... trebuie sa ma operez numai decat ?
1 comentarii
daca ai respiratie nazala buna... nu se opeeraza septul nasal
nasul extern se opereaza doar la cere.. la chirurgia plastica
nasul extern se opereaza doar la cere.. la chirurgia plastica
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 10leucemia sau nu?
- 92rinoplastie - analize
- 5Sinechie septoturbionala, rinita alergica si deviatie de sept
- 25orl - recomandari/sfaturi
- 0deviatie de sept | secretii curg gat | sinuzita
- 5Deviatie sept-probleme ureche
- 2operatie deviatie de sept, rinita cronica hipertrofica si sinuzita
- 0Deviatie de sept.
- 0Deviatie de sept. Va rog sa imi deie si mie cineva un sfat :|
- 1Operatie deviatie de sept
- 3Vaolare sinusuri - deviatie de sept
- 5Ureche infundata tiuit fasait - deviate sept
- 2Pneumotorax - Deviatie de sept.
- 3Nara infundata dupa operatie
- 1Despre rinoplastie
- 7nas
- 0Polipoză nazală + Pansinuzită + Deviație de sept nazal
- 2Deviatie de sept nazal
- 6Nas infundat-deviatie sept- frisoane
- 3Inca infundat dupa operatie de deviatie de sept
Mai multe informații despre: Deviatia de sept nazal
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: