Novophane
A incercat cineva loțiunea împotriva căderii parului de la ACM Novophane? Dă rezultate? Parul chiar se regenerează?
*am nevoie de speranță ptr că l-am achiziționat recent și sper să aibă rezultate *
*am nevoie de speranță ptr că l-am achiziționat recent și sper să aibă rezultate *
1 comentarii
Buna ziua,
Este un produs bun, depinde ce afectiune aveti.
O zi buna,
Dr Claudia Artenie
Medic primar dermatolog
Este un produs bun, depinde ce afectiune aveti.
O zi buna,
Dr Claudia Artenie
Medic primar dermatolog
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2ce remediu imi puteti recomanda impotriva caderii parului?
- 4Mancarimi de cap
- 22topamax poate cauza caderea parului?
- 12pelada - tratament
- 6caderea parului..apa dura?
- 7caderea parului
- 3unde sa merg pentru un control impotriva caderii parului?
- 0Imi cade parul dupa tot corpul
- 7imi cade parul exagerat
- 0Am mai multe probleme caderea parului, ten gras etc ce dieta mi-ati recomanda?
- 0caderea parului
- 6am 17 ani si imi cade foarte mult parul
- 2Psoriazis pe scalp
- 1Caderea parului
- 1Căderea parului
- 1Imi cade parul, am eruptii pe fata albe-galbene-rosii in special pe frunte cu senzatie de usturime
- 1Caderea parului - posibila legatura cu oval micropolichistic?
- 2Hpv pozitiv 31, 35 și căderea parului
- 4Imi cade parul
Mai multe informații despre: Caderea parului
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: