Nu mi-a venit ciclul!
N mia venit ciclul de 2 saptm.am intretinut relatii sexuale neprotejate.dar saptm trecuta miai facut test si mia iesit negativ..prietenul meu nu a ejaculat in mn...e posibil sa fiu insarcinata..?ajutatima
VA ROG
VA ROG
11 comentarii
Silvia
Fa testul dupa 3 saptamani dupa momentul in care ai intretinut relatii sexuale neprotejate.
Fa testul dupa 3 saptamani dupa momentul in care ai intretinut relatii sexuale neprotejate.
Cat de dureros este chiuretajul?aproximativ cat costa?
Chiuretajul este mai putin dureros daca este facut cu anestezie si cu vacuumextractie si mai dureros daca este facut prin raclaj (chiuretaj propriuzis) si fara anestezie. O anumita durere poate persista mai multe zile. Asta, in ceea ce priveste durerea propriu-zisa (fizica). In ceea ce priveste durerea sufleteasca, este si ea foarte variabila: de la inexistenta pana la sentimente de vinovatie si regret pentru intreruperea unei vieti: aceea a propriului copil.
SI AS VREA SA STIU CAM CAT COSTA?
VA MULTUMESC
VA MULTUMESC
gandeste-te bine..si daca esti nu avorta..iti spun din proprie experienta...oricat de greu ti ar fi...nu AVORTA...iti v-a parea foarte rau dupa...sa stii...
AS VREA SA VA MULTUMESC LA TOTI.
MIA VENIT CICLUL DUPA 23 OCTOMBRIE
A FOST DOAR O DEREGLARE HORMONALA
Va multumesc
MIA VENIT CICLUL DUPA 23 OCTOMBRIE
A FOST DOAR O DEREGLARE HORMONALA
Va multumesc
Silvia,
De acum inainte te rugam sa nu mai ai relatii sexuale neprotejate ca ne dai emotii la toti.
Ai grija de tine si de iubitul tau.
Cu pace,
Clara
De acum inainte te rugam sa nu mai ai relatii sexuale neprotejate ca ne dai emotii la toti.
Ai grija de tine si de iubitul tau.
Cu pace,
Clara
Si pune-ti naibii sterilet.nu mai sta pe ganduri, si scapi de stres.
Steriletul dupa cate stiu eu de pe la prietenele mele care si-au pus si de pe net
http://www.eva.ro/sanatate/medicina-generala/probleme-cauzate-de-sterilet-sau-de-altceva-articol-4154.html?psize=50pstart=0
are cam multe efecte secundare.
Cu pace,
Clara
http://www.eva.ro/sanatate/medicina-generala/probleme-cauzate-de-sterilet-sau-de-altceva-articol-4154.html?psize=50pstart=0
are cam multe efecte secundare.
Cu pace,
Clara
steriletul se pune abia dupa ce s-a trecut printr-o sarcina. daca pui inainte e periculos
Si eu stiam la fel Geanina. Abia dupa prima sarcina. Pina atunci trebuie folosite alte metode de contraceptie.
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4o intrebare urgenta: pot fi gravida daca prietenul meu a ejaculat in afara?
- 3daca nu si-a introdus penisul... pot sa raman insarcinata?
- 3pot fi insarcinata?
- 3Ajutor!! Posibila sarcina?
- 6Exista sanse sa fiu insarcinata?
- 17Am nevoie de un raspuns, va rog! Sunt insarcinata?
- 2Am nevoie de pareri va rog!!!E posibil sa fiu insarcinata?sunt foarte stresata..
- 6Care este riscul unei sarcini, daca am folosit metoda coitului intrerupt?
- 4posibil sarcina
- 0Exista sanse de sarcina ?
- 2Sunt insarcinata?
- 3Posibila Sarcina...?
- 1Dureri de burta si de sani fara ciclu
- 5Sarcina?
- 1Despre sarcina
- 2Risc de sarcina?
- 0Pot sa fiu însărcinată?
- 0Este posibil sa fiu iar însărcinată?!?
- 2Posibila sarcina?
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
