Oare il deranjeaza tare faptul ca se termina afara, dar totusi in prezervativ?

11-02-2014
Kappa_K
Nu este medic/terapeut
Kappa_K
Eu cu iubitul meu intretinem relatii intime de cativa ani. Credeti ca pe iubitul meu il deranjeaza, si daca da, cam cat, faptul ca la finalul actului...intim se termina afara, chiar daca are protectie?

Am patit ca s-a rupt tocmai cand s-a terminat inauntru si de atunci evitam astfel de situatii, dar ma ingrijorez...
Cum as putea sa il fac sa uite de acest aspect? Cam in ce masura acest lucru il deranjeaza?
L-am intrebat si el zicea ca nu, dar am vazut pe figura lui ca parca nu ii era totusi indiferenta treaba.
2 comentarii
0
27-08-2014, ora 19:29
Miruna1234
Nu este medic/terapeut
Miruna1234
ai putea incepe sa iei anticonceptionale, si sa continui sa folosesti si prezervativul, ar el sa isi dea drumul inauntru, cu prezervativ
0
20-10-2014, ora 22:48
Girl 15
Nu este medic/terapeut
Girl 15
Miruna are dreptate, anticonceptionalele sunt cea mai buna varianta, si daca esti sigura pe partenerul tau si pe sanatatea voastra puteti s-o faceti si fara prezervativ, lui sigur i-ar face mare placere alegerea ta (:
Adaugă un comentariu / răspuns

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.