oare sunt insarcinata?

26-02-2007
simonik
Nu este medic/terapeut
simonik
in ultimul timp mam simtit cam ametita, ma cam durut capul, si colgei mei au casunat k poate sunt gravida.Dar eu nu cred asta chiar dk eu si sotul meu facem dragoste neprotejat, totusi el ma protejeaza., si nici nu am greturi, pofte nu mananc mult, nu ma m ingrasat, si ciclul menstrual mia venit la timpsi la fel ca de obicei, tot ateata zile tot aceiasi cantitate.eu cred ca starea de ameteala si durerea de cap se poate datora si de la faptul ca muncesc 14 ore pe zi, si scriu fff mult.oare este posibil sa fiu insarcinata????ajutati ma va rog
4 comentarii
0
26-02-2007, ora 00:00
florentina
Nu este medic/terapeut
florentina
cel mai la indemana este sa va duceti la farmacie sa cumparati un test de sarcina si atunci veti vedea
0
10-04-2011, ora 23:32
An33
Nu este medic/terapeut
An33
Buna..va rog frm sa imi raspundetzi si mie sunt foarte speriata..De aproximativ 3..4 luni nu mi-a venit menstruatia..intretin relatii sexuale neprotejate cu iubitul meu..app nu a ejacuat in mine...mi-am facut cateva teste de sarcina si toate au iesit negative..nu inteleg dece imi intarzie atata timp...Multumesc!
0
11-04-2011, ora 07:59
diamond_br
Nu este medic/terapeut
diamond_br
An33 eu zic sa mai faci un test de sarcina... Dar in patru luni tu nu ti-ai pus intrebarea de ce nu iti mai vine? Poate ai o dereglare menstruala... Ai cm regulat?
0
11-04-2011, ora 11:47
An33
Nu este medic/terapeut
An33
o perioada am luat acc si imi venea regulat..dar acum nu pot sa le mai iau pt ca am epilepsie si iau niste medicamente..nici inainte sa iau acc nu imi venea regulat..dar nici acum dupa ce le'am intrerupt..ovarele ma dor intruna nu stiu eu zic ca nu am cum sa fiu insarcinata probabil o raceala..totusi o sa mai fac un test de sarcina daca imi iese tot negativ o sa consult un medic..si am sa intreb daca pastilele pentru epilepsie sun antibiotice sa pot relua acc..multumesc pt raspuns:*:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Primele simptome de sarcină - apar la toate femeile?
  •