poti sa ramai gravida in ultima zi de menstruatie?

02-04-2011
roxana.ioana
Nu este medic/terapeut
roxana.ioana
Buna ziua! Am si eu o intrebare: am facut sex neprotejat cu prietenul meu in ultima zi de menstruatie si nu a ejaculat in mine, dar s'a sters de fiecare data dupa ce a ejaculat. Pot sa raman gravida?
5 comentarii
0
02-04-2011, ora 15:08
dennissse
Nu este medic/terapeut
dennissse
Exista sansa de a ramane gravida, dar una foarte mica, chiar daca a fost in ultima zi de menstruatie, si mai ales daca doar s-a sters, si nu s-a spalat macar. Take care si protejeaza-te :D
0
02-04-2011, ora 15:13
dennissse
Nu este medic/terapeut
dennissse
iti poti face un test de sarcina, sa fi sigura
0
09-04-2011, ora 15:54
ZAINESCU MARIA
Nu este medic/terapeut
ZAINESCU MARIA
pot ramane insarcinata daca am facut sex neprotejat, dar fara sa-si dea drumul in mine in a noua zi de la mentruatie?
0
11-11-2011, ora 12:50
ELVIVA
Nu este medic/terapeut
ELVIVA
parerea mea.ca da!!!!eu am ramas in timpul menstruatiei in a 3 zi
0
04-11-2013, ora 02:39
madalina2013
Nu este medic/terapeut
madalina2013
buna seara.. am si eu o intrebare.. daca am intretinut relatii sexuale in ultima zi de menstruatie pot ramane insarcinata ?.. mestruatia a durat 5 zile.. si partenerul meu a ejaculat in mine.. eu am crezut ca sa terminat pentru ca nu mai curgea.. dar dupa ce am facut dragoste mi-a curs putin.. astept raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mit: Nu poți rămâne însărcinată în timpul menstruației
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.