probleme in cuplu

21-12-2011
adiilie99
Nu este medic/terapeut
adiilie99
buna ma numesc adi si vreau sa zic ca am mari probleme an cuplu cu persona iubita de un timp an coace cam de 4 luni nu ma ai atelege nustiu ce sa fac nu comunicam destul ia are un tel care eu nu stiam de el mia zis ca nu se atalneste cu persoana cu care vb la tel dar ai cere sfaturi tin sa metionez ca de cand a murit tataso face asa ceva nu mai stiu ce sa fac vreau sa am salvez caznicia am un copil de 10 ani eu am 30 si ia 30 ajutatima cu un sfat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • iHeartUs - aplicația care îmbunătățește relația de cuplu
  • Timpul înlocuiește micile ciondăneli din cuplu cu umorul
  • Semne de alarmă într-un cuplu (ce ar putea arăta ca relația nu evoluează bine)
  • Nivelul de educație al partenerului influențează sănătatea generală a ambelor persoane din cuplu
  • Știința infirmă zicala conform căreia persoanele opuse sunt atrase una de cealaltă
  • Cum își influențează reciproc stilul de somn partenerii de cuplu?
  •