se pare ca "ata" nu s-a rupt de la inceput.. ajutati-ma!

19-05-2008
necunoscutu
Nu este medic/terapeut
necunoscutu
Buna ziua,

Am 21 de ani si de aprox 2 luni mi-am inceput viata sexuala...se pare ca "ata" nu s-a rupt de la inceput...iar acum 2 zile in timpul unui act sexual s-a "rupt"... a curs f mult sange (este normal?)... cand am fost la dus am observat ca simteam o usturime in timp ce atingeam cu apa... si o durere in timp ce incercam sa decalotez (sper ca m-am exprimat corect) penisul. Acum simt o durere cand decalotez penisul... si este si un miros nu f placut in momentul decalotarii...; ce se intampla?
5 comentarii
0
20-05-2008, ora 00:00
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Sangerarea difera de la persoana la persoana, ca si la femei in momentul deflorarii. E normal sa mai simti o durere locala sau o senzatie de jena timp de cateva zile, dar nu e normal sa simti si mirosul urat. A aparut vreo secretie? Poate ca ai contactat o infectie de la persoana cu care ai intretinut relatii sexuale, altfel nu se explica. Ai avut contact protejat?
0
necunoscutu
Nu este medic/terapeut
necunoscutu
nu este nici o secretie...doar un miros ciudat in momentul decalotarii...

a fost contact neprotejat, dar nu este prima data... suntem impreuna de ceva timp!
0
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Un cosult la urologie si o cultura ar rezolva dilema. On line.e greu de spus a ce miroase si de ce.:). Intelegi?
0
necunoscutu
Nu este medic/terapeut
necunoscutu
da inteleg :)...

multumesc
0
13-05-2009, ora 01:22
ely23
Nu este medic/terapeut
ely23
Doamna Dr.Marina la ce doctor tb.mers pentru eliminarea frenului.Este dureros.Recuperarea dureaza mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.